Hakkımızda

HEİM (Hibrit Enerji İnovasyon Merkezi), Yenilenebilir Enerji Yüksek Mühendisi Ersin Bahar tarafından kuruldu.

Kurucumuz Ersin Bahar 2013 yılında PI Photovoltaik-Institut Berlin AG’deki yaz çalışması sırasında güneşten elektrik üretiminin, dünyanın geleceğinde etkili bir rol oynadığını fark etti. Enerji Sistemleri Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra, bu teknolojinin gelişiminde ve yayılmasında öncülük eden okulların biri olan FH Oberösterreich‘da Yenilenebilir Enerji Sistemleri Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Edindiği teorik bilgiyi çalışma ortamına taşıyarak ASIC (Austria Solar Innovation Center)‘da Araştırma Mühendisi olarak çalıştı. Akıllı şehir teknolojilerine ulaşma yolunda önemli bir etken olan akıllı şebekeler için CASGriS-Center for Applied Smart Grid Systems projesinde görevler aldı. Edindiği bu deneyimle beraber Türkiye’ye dönüş yaptı ve hibrit enerji sektörünün Türkiye’deki ilerlemesine katkıda bulunmak için çalışmalarına başladı.

Ortalama günlük güneşlenme süresinin 8 saat olduğu Türkiye’de, özellikle Ege Bölgesi’nde bu teknolojiyi yaygın hale getirmek için, HEİM-Hibrit Enerji İnovasyon Merkezi tam profesyonel hizmet vermek amacıyla kuruldu. Deneyimli ekibimiz, son 7 yıl içerisinde 3,000 Kilowatt üretim kapasitesini aşkın kurulum gerçekleştirmiştir.

HEİM, güneşten elektrik üretiminin yanı sıra akıllı enerji tüketimi için de kullanılan cihazların satışı ve kurulumu hizmetlerini de sunmaktadır. Evimizdeki ısıtma, soğutma ve iklimlendirme yapmak için enerji tüketen cihazların akıllı kontrolünü sağlayarak faturalarımızda %40’ a kadar tasarruf edebilirsiniz.

Planlı, disiplinli ve bilinçli çalışma mekanizmasıyla en kaliteli hizmeti vererek, tamamlanan projelerin de her zaman takipçisi olarak en faydalı çözümleri sunmaktayız.

Neden Güneş Enerjisi?

Sıfır Karbon Emisyonu

Elektriğinizi sıfır atık oluşturarak kendiniz üretin.

Kolay Kurulum

Çok kısa bir sürede kurulan sisteminizle kendi enerjinizi üreterek anında tasarruf etmeye başlarsınız.

Düşük İşletme Maliyeti

Kurulum sonrası neredeyse sıfır maliyetle enerjinizi kendiniz üretebilirsiniz.

Dayanıklılık

İlk kurulum sonrası uzun yıllar boyunca enerjinizi kendiniz üretebilirsiniz.

Farklı Uygulama Alanları

Hane kullanımından, endüstriyel alanlara kadar her kullanıma uygundur.

Yenilenebilir Enerji Kaynağı

Kaynaklar yenilenebilir olduğu için enerjiniz asla tükenmez.

Güneş Enerjisi Sistemlerine Farklı Şekillerde Sahip Olabilirsiniz

Size uygun modeli seçin.

Off-Grid

Elektrik şebekesine ulaşımı olmayan yerleşimlerde tüm elektrik ihtiyacınızı giderecek sistemlerdir. Şebeke gereksinimi yoktur.
1

On-Grid

Kurduğunuz sistemde ürettiğiniz elektriğin fazlasını, şebekeye geri göndererek; hem kendi ihtiyacınızı karşılar, hem de ekstra gelir elde edebilirsiniz.
2

Öz Tüketim

Kurduğunuz sistem güneş gördüğü süre boyunca boyunca ihtiyacınızı karşılar. Geri kalan sürede şebeke elektriğini kullanmaya devam edersiniz.
3

Size En Uygun Çözümü Üretiyoruz

Size özel hazırladığımız proje sayesinde maksimum verim, minimum maliyet sağlıyoruz.

Ön Keşif

Kaşifimiz proje alanında ücretsiz ön keşif yapar.

Fizibilite

Uygun ürünler verimlilik ve maliyet özellikleriyle yatırımcıya tanıtılır.

Sipariş

Sözleme imzalandıktan sonra malzeme tedariği başlar.

Teslim

Satışlı model projelerde 12 hafta, öz tüketim model projelerde 2 hafta sürecin ardından sistem teslim edilir.

Faturalarınızı Güneş Ödesin

Tanıtım amaçlı olarak kurduğumuz 10 kW üretim kapasitesi bulunan BAHAR GES örnek projemizi her zaman ziyaret edip, bu sistemden nasıl faydalanacağınızı görebilir ve kendi elektriğinizi üretmeye hemen başlayabilirsiniz.

Randevu için arayın:

0536 959 09 92